Wypożyczalnia DVD

Based on 2 reviews

W piwnicy domu na ul. Olszewskiego została ulokowana niewielkich rozmiarów wypożyczalnia filmów. Znaleźć tu można prawdziwe perełki kina. Są dwie sale - w jednej znajdziesz propozycje filmowe kina najnowszego, w drugiej jest miejsce na klasyki. Właściciele zawsze służą dobrą radą, ... Categories: Movie rentals  Services 
ul. Olszewskiego 77
51-642 Wrocław
+48713482441

Reviews

 • Monika "Moni" Wesołowska
  475
  7 years, 4 months ago

  Kiedy nie ma się pomysłu na wieczór można jak najbardziej skorzystać z tej wypożyczalni- duży wybór filmów gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

 • Hania "calina" Kamieniecka
  410
  7 years, 4 months ago

  W piwnicy domu na ul. Olszewskiego została ulokowana niewielkich rozmiarów wypożyczalnia filmów. Znaleźć tu można prawdziwe perełki kina. Są dwie sale - w jednej znajdziesz propozycje filmowe kina najnowszego, w drugiej jest miejsce na klasyki. Właściciele zawsze służą dobrą radą, chętnie ucinam sobie z nimi pogawędki. Ja o kinie francuskim, mój chłopak o horrorach. Panuje swojska atmosfera. Ceny nie odstraszają. A żeby usprawnić system oddawania filmów, można je wrzucać do skrzynki na listy, by uniknąć kary za nieoddanie płyt w terminie. Polecam!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet