Uniwersytet gdański. wydział ekonomiczny

Based on 4 reviews

Add photos
Nauka języka
Studium języków obcych UG oferuje 20% zniżki na naukę języków obcych dla studentów i pracowników UG.
7 years, 3 months ago

W budynku wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, znajdują się 4 aule konferencyjne i wiele sal w których odbywają się zajęcia na takich kierunkach jak Ekonomia czy Stosunki Międzynarodowe. Na korytarzach panuje bardzo dobra, pełna luzu atmosfera dzięki, której studenci czują się ... Categories: Colleges  Education 
ul. Armii Krajowej 119/121
Sopot
0585231000
http://ekonom.ug.edu.pl/index.html

Reviews

 • Agata "Egi" Olechnowicz
  325
  7 years, 4 months ago

  Rzeczywiście pamiętający komunistyczne czasy budynek Wydziału Ekonomicznego trochę odstaje swoim wyglądem od pozostałej infratsruktury Uniwersytetu Gdańskiego. Pod względem wyposażenia sal i aul wykładowych nie ma jednak na co narzekac. Wszystkie wyposażone są w sprzęt multimedialny i bezprzewodowy internet.
  Wydział Ekonomiczny jednak to przede wszystkim jego studenci. A Ci są kreatywni, energiczni i ciekawi świata. Angażują się w wiele projektów, co sprawia, że Wydział Ekonomiczny nieustannie tętni życiem.
  O atrakcyjności tego Wydziału świadczy także, że gości on wielu studentów z różnych krajów Europejskich, ale także z Chin. Dodatkowym plusem jest fakt, że zarówno do zagranicznych jak i polskich studentów kierowanych jest zajęc prowadzonych w języku angielskim.
  Początkowo myślałam, że oddalanie od głównego kampusu UG to wada, jednak w miarę studiowania na Wydziale Ekonomicznym docenia się jego lokalizację w pobliżu 'Monciaka', oferującą szeroki wybór miejsc, w których można smacznie i tanio zjeśc czy napic się dobrej kawy.
  A spacer na sopockie molo w okienku między zajęciami? Możliwy tylko tutaj!

 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 5 months ago

  Sam budynek prezentuje się marnie w odniesieniu do nowego budynku konferencyjnego wydziału Zarządzania który znajduje się obok. Po wnętrzu widać również to, iż nie był on dawno modernizowany. Studentom to jednka nie przeszkadza. Na tej ogromnej przesterzeni uczą się studenci nie tylko z Polski ale i zagranicy. Wydział ekonomiczny oferuje bowiem studia w języku angielkim. Znajduje się tam przyjemny bufet w którym można zjeść obiad za stosunkowo niedużą cenę. Z własnego doświadczenia wiem, iż nawet sekretarki są tam miłe (co rzadko się zdarza na studiach:).

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 5 months ago

  Sam budynek nie prezentuje się zbyt nowocześnie. Budownictwo dość stare, ale za to wydział znajduje się w uroczym miejscu, bardzo blisko centrum Sopotu. W pobliżu znajduje się akademik UG. Pod względem kierunków Wydział Ekonomiczny jest bardzo prestiżowy. Najbardziej zwróciło moją uwagę to, że na wydziale naprawdę panuje spokój i miła atmosfera, szczególnie wśród sprzątaczek.

 • Grzegorz "gerber" Leszczyński
  25
  7 years, 6 months ago

  W budynku wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, znajdują się 4 aule konferencyjne i wiele sal w których odbywają się zajęcia na takich kierunkach jak Ekonomia czy Stosunki Międzynarodowe. Na korytarzach panuje bardzo dobra, pełna luzu atmosfera dzięki, której studenci czują się swobodnie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet