Profi-Lingua

Based on 3 reviews

Profi-Lingua = Największa szkoła języków obcych we Wrocławiu tzw. "sieciówka" , która ma swoje oddziały w największych miastach w Polsce. Profi-Lingua to najczęściej wybierana szkoła językowa w Polsce!(podobno). Szkoła znajduje się w centrum miasta (róg ul.Uniwersyteckiej). Oferta: - język angielski ... Categories: Education  Language Schools 
ul. Kuźnicza 43/45
50-138 Wrocław
071 344 47 73/74
http://www.profi-lingua.pl/ogolny/wroclaw/

Price range: 

Reviews

 • Mateusz "Kwietniu" Kwiecień
  295
  6 years, 11 months ago

  Bardzo dobra szkoła językowa. Miałem przyjemność uczęszczać do niej przez około 1,5 roku. Muszę stwierdzić, że wiele się nauczyłem, zdecydowanie polepszyłem swój język angielski, gdzie wcześniej był tragiczny. Na początku miałem grupę ok. 10 osób, jednak z biegiem czasu liczba uczniów się skurczyła. Oprócz języka angielskiego szkoła oferuje naukę języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, etc. Jest możliwość uzyskania certyfikatów językowych. Szkoła znajduję się w samym centrum Wrocławia, na ulicy Uniwersyteckiej. Zajęcia w Profil Lingue prowadzone są od poniedziałku do soboty.

 • Kasia "Kakita" Ziętek
  425
  7 years ago

  Ukończyłam kilka poziomów języka angielskiego w Profi i byłam zadowolona z kursów. Bardzo przyjaźni lektorzy, na zajęciach dużo się mówi i wymaga się tego od studentów.
  Na początku każdego z semestrów przerażała mnie zawsze ilość osób w grupie (najczęściej max - 12 do 15 osób), jednak po miesiącu zwykle bywało tak, że na zajęcia przychodziło ok. 6-8 osób z grupy i wtedy pracowało się super.
  Ceny w Profi Lingua są promocyjne w porównaniu z mnóstwem innych szkół językowych we Wrocławiu. Do tego możliwość korzystania z wypożyczalni filmów i biblioteki - książki po angielsku dostosowane do różnych poziomów.

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 1 month ago

  Profi-Lingua = Największa szkoła języków obcych we Wrocławiu tzw. "sieciówka" , która ma swoje oddziały w największych miastach w Polsce. Profi-Lingua to najczęściej wybierana szkoła językowa w Polsce!(podobno). Szkoła znajduje się w centrum miasta (róg ul.Uniwersyteckiej).
  Oferta:
  - język angielski
  - język niemiecki
  - język włoski
  - język francuski
  - język hiszpański
  - język rosyjski
  - język szwedzki
  - język czeski
  Przygotowuje również do egzaminów Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE) , Instytutu Goethego (ZD, ZMP, ZOP), nstytutu Włoskiego, Alliance Française, Instytutu Cervantesa . Oprócz przygotowania do wyżej wymienionych egzaminów Profi-Lingua jest także Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) oraz TELC (The European Language Certificates).
  Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet