Pływalnia miejska nr 2.

Based on 2 reviews

Zanim wejdziemy do środka, trzeba powiedzieć, że z zewnątrz budynek robi naprawdę wrażenie-bardzo reprezentatywny dla naszego miasta. Przechodząc dalej również się nie rozczarowałam. Basen "głęboki" (do pływania)- normalny, nic odbiegającego od normy(żadnych nadzwyczajnych cudów w tym miejscu nikt nie potrzebuje), ... Categories: Sports & Recreation  Swimming 
ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15
18-400 Łomża
86 218 06 92
http://www.mosir.lomza.pl

Reviews

 • "ginger"
  215
  6 years, 10 months ago

  w dniu 20 czerwca 2011r. odbyły się zawody pływackie o puchar dyrektora MOSiR'u. Uczestnicy brali udział w konkurencjach w stylu: dowolnym, klasycznym grzbietowym, zmiennym oraz motylkowym . O godzinie 10 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie zawodów przez dyrektora MOSiR'u , następnie po kolei rywalizacje szkół, a po nich osoby indywidualne. W zawodach wzięły udział również dzieci ze szkoły specjalnej, którym konkurencje sprawiły wiele radości. Na koniec najlepsi zostali odznaczeni medalami oraz dyplomami. Nad zawodami czuwali łomżyńscy ratownicy, którzy dopilnowali aby wszystko odbyło się w bezpiecznej atmosferze. Ciekawe, aktywne rozpoczęcie wakacji.

 • "ginger"
  215
  7 years ago

  Zanim wejdziemy do środka, trzeba powiedzieć, że z zewnątrz budynek robi naprawdę wrażenie-bardzo reprezentatywny dla naszego miasta. Przechodząc dalej również się nie rozczarowałam. Basen "głęboki" (do pływania)- normalny, nic odbiegającego od normy(żadnych nadzwyczajnych cudów w tym miejscu nikt nie potrzebuje), ale poza tym wiele atrakcji- część rekreacyjna, wyposażona w zespół dwóch zjeżdżalni (polecam żółtą), ławeczkę napowietrzającą, ławeczki do masażu, parasol wodny, bicze podwodne, kilka gejzerów podwodnych, "rzeka", jacuzzi oraz sauna. Bardzo mi się podoba!!
  Ceny wyższe, niż na pływalni nr 1, ale też dużo więcej atrakcji, za które trzeba zapłacić .

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet