Piekarnia - Cukiernia Buczek

Based on 3 reviews

Jeśli mowa o pieczywie, to należę do wymagających klientów. Rzadko sięgam po tego typu przetwory, więc jeśli już muszą być na prawdę smaczne! Szczególnie ubolewam nad tym, że w Krakowie ciężko dostać pieczywo przypominające w smaku choć trochę naturalny chlebek, ... Categories: Bakeries  Confectioners  Food 
Ul. Długa 46
Kraków
(12)632 18 77
http://www.pieczywo-buczek.pl/

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 8 months ago

  Do tej pory korzystałam z pierkarni buczek, tylko dlatego, że jeden z oddziałów znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania. Smakiem pieczywa nigdy nie byłam zachwycona. Jeśli komuś smakują te waciane wypieki, to nidgy nie jadł prawdziwego chleba. Chleb nadaje się do jedzenia, tylko pierwszego dnia po zakupie, potem pleśnieje bardzo szybko. Niestety niedawno miało miejsce bardzo nieprzyjemne zdarzenie - otóż w kilkodniowym chlebie z buczka znalazłam małą gąsienicę. Nikomu nie życzę! I w buczku kupować pieczywa już nie będę.

 • Madzia "Madzia" Walkowicz
  125
  6 years, 2 months ago

  W tej piekarni udało mi się kiedyś kupić jedne z najlepszych bułek, jakie kiedykolwiek jadłam w Krakowie! Świeże, pachnące, miękkie... A przecież "Buczek" ma w swojej ofercie o wiele więcej genialnych wypieków. Jednym słowem - super! Obsługa również bardzo na plus :)

 • "Cinnamon"
  110
  6 years, 10 months ago

  Jeśli mowa o pieczywie, to należę do wymagających klientów. Rzadko sięgam po tego typu przetwory, więc jeśli już muszą być na prawdę smaczne! Szczególnie ubolewam nad tym, że w Krakowie ciężko dostać pieczywo przypominające w smaku choć trochę naturalny chlebek, jaki piecze moja babcia...

  Każdy ma inne preferencje - trudno zatem dyskutować... Ale, gdybym miała na zasadzie kontrastu krótko opisać specyfikę Piekarni Buczek to wystarczy powiedzieć, że jest to absolutne przeciwieństwo Awiteksu, którego wypieki szczególnie nie przypadły mi do gustu..

  Cóż poza tym? Świetna i sprawna obsługa. Dodatkowo w sprzedaży pyszne, gotowe kanapki, dla tych którzy w pośpiechu zapomnieli o śniadaniu..

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Madzia "Madzia" Walkowicz Awiteks ma bardzo dobre drożdżówki z serem :)
  Madzia "Madzia" Walkowicz A Buczek rzeczywiście ma przepyszne kanapki :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet