Kola

Based on 1 review

KOLA to sieć sklepów odzieży używanej. Nie od dziś wiadomo, że w tak zwanych ciucholandach/grzebokach/lumpeksach/tanich ciuszkach można znaleźć naprawdę dobre, oryginalne rzeczy, których nie będzie miała na sobie co druga dziewczyna mijana na ulicy. Do KOLI warto iść nie tylko ... Categories: Stores 
Świdnicka 30
Wrocław

www.kolasklepy.eu

Reviews

 • "onaroma"
  120
  7 years, 1 month ago

  KOLA to sieć sklepów odzieży używanej. Nie od dziś wiadomo, że w tak zwanych ciucholandach/grzebokach/lumpeksach/tanich ciuszkach można znaleźć naprawdę dobre, oryginalne rzeczy, których nie będzie miała na sobie co druga dziewczyna mijana na ulicy. Do KOLI warto iść nie tylko w dniu dostawy, z każdym dniem ceny maleją i paradoksalnie w dniu, kiedy wszystko jest za 2 zł też można znaleźć coś zacnego. Jeśli ktoś jest uzależniony może codziennie chodzić do innego sklepu, jako że na KOLĘ składa się kilka sklepów i w każdym dzień dostawy jest inny:)

  Sklepy:


  ul. Dworcowa 11 b (FRANCZYZA)

  ul. Ładna 9 (FRANCZYZA)

  ul. Hubska 80 (FRANCZYZA)

  ul. Dubois 3

  ul. Jedności Narodowej 125

  ul. Świdnicka 30

  ul. Dubois 6-2

  ul. Piotra Skargi 22

  ul. Bulwar Ikara 26 - Franczyza

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Danuta "killaruna" Duszeńczuk Kola to chyba najpopularniejsza lumpeksowa sieciówka we Wrocławiu, jednak z towarem bywa różnie w zależności od sklepu. Zdecydowanie polecam ten przy ul. Świdnickiej, punkt przy ul. Hubskiej się natomiast pogorszył... Obok prawdziwych perełek odzieżowych zdarza się tam towar wyraźnie znoszony, który nie powinien trafić na wieszak.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet