Klub winda

Based on 3 reviews

Winda to integracyjny klub artystyczny. W klubie odbywają się imprezy cykliczne typu Dzieci Dzieciom czy też Wieczory Teatralne. Klub Winda jest organizatorem festiwali, imprez, zajęć, warsztatów adresowanych do szerokiego grona odbiorców. Categories: Clubs  Night Life 
Racławicka 17
Gdańsk
0583447793

Reviews

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 5 months ago

  Lokal położony w nieciekawej okolicy. Warto się tu wybrać ze względu na specyficzny klimat i artystyczna atmosferę.

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 6 months ago

  Mogę również dodać, że chociaż Klub Winda oferuje szeroki zakres imprez kulturalnych, jego zewnętrzna oprawa nie przedstawia się zbyt zachęcająco. Mieści się bowiem w dość obskurnej części Wrzeszcza, a w pobliżu nie sposób nie natknąć się na dziwnych ludzi.
  Warto więc zajrzeć, nie zważając na okolicę.
  Winda zaprasza na wiele ciekawych przedsięwzięć, łączących sztukę teatralną, muzykę, plastykę, a także obejmujących całość kultury. Można zaczerpnąć ciekawych informacji z relacji podróży, albo też wziąć udział w Wieczorach Teatralnych.

 • "Akishja"
  175
  7 years, 8 months ago

  Winda to integracyjny klub artystyczny. W klubie odbywają się imprezy cykliczne typu Dzieci Dzieciom czy też Wieczory Teatralne. Klub Winda jest organizatorem festiwali, imprez, zajęć, warsztatów adresowanych do szerokiego grona odbiorców.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet