INGLOT

Based on 2 reviews

Inglot to drogeria nastawiona głównie na kosmetyki do makijażu i faktycznie posiada w tym bardzo szeroka ofertę. Popularność jednak zyskał dzięki tanim (już nieco nieaktualne) lakierom do paznokci, których wybór jest ogromny, a trwałość zadowalająca. Inglot ma cienie, tusze, podkłady, ... Categories: Beauty  Chemists 
Powstańców Śląskich 2-4
53-333 WROCŁAW


Reviews

 • A P
  335
  7 years, 1 month ago

  Uwielbiam wchodzić do sklepów Inglota, ponieważ zawsze wrócę do domu z czymś ciekawym. Jest to jedna z moich ulubionych marek. Szczególnie cenię sobie lakiery do paznokci oraz cienie do powiek za ogromny wybór kolorów i trwałość. Szkoda tylko, że ceny nie są ciut niższe. Ale za to na stoisku tej firmy w Factory można dostać większość produktów do 50% taniej. Warto więc tam zajrzeć.

 • NATALIA
  560
  7 years, 2 months ago

  Inglot to drogeria nastawiona głównie na kosmetyki do makijażu i faktycznie posiada w tym bardzo szeroka ofertę. Popularność jednak zyskał dzięki tanim (już nieco nieaktualne) lakierom do paznokci, których wybór jest ogromny, a trwałość zadowalająca. Inglot ma cienie, tusze, podkłady, lakiery, pędzle, błyszczyki, szminki, pudry, fluidy, więc to takie mini centrum kosmetyczne. Jakość produktów jest dobra, chociaż nie wszystkie zachwycają, myślę, że to jednak kwestia subiektywnej oceny i wypróbowania dosłownie na własnej skórze. Inglot ma też ładny prosty design.

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "agatafiolek" Inglot od razu kojarzy mi się z profesjonalnymi kosmetykami dlatego jak dla mnie ceny przystępne

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet