Herbaciarnia Marzenie

Based on 1 review

Podstawowym pytaniem zadawanym w tym miejscu jest: kawa czy herbata? Herbaciarnia Marzenie jest miejscem bardzo przyjemnym, wystrój jest ciepły, zachęca do wejścia. Spożywanie płynu połączone jest z siedzeniem w miękkim, bardzo wygodnym fotelu. W menu - przede wszystkim herbaty i ... Categories: Cafés  Restaurants 
ul. Grochowa 1
Sosnowiec
692-399-852
http://www.herbaciarnia-marzenie.pl

Reviews

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 1 month ago

  Podstawowym pytaniem zadawanym w tym miejscu jest: kawa czy herbata?
  Herbaciarnia Marzenie jest miejscem bardzo przyjemnym, wystrój jest ciepły, zachęca do wejścia. Spożywanie płynu połączone jest z siedzeniem w miękkim, bardzo wygodnym fotelu.
  W menu - przede wszystkim herbaty i kawy, gdyby ktoś chciał podczas każdej wizyty w Herbaciarni spróbować innego napoju, zapełni sobie kalendarz wyjść popołudniowych na cały rok. Do gorącego napoju można zamówić przepyszny deser bądź ciasto. W menu znajdują się również smakowite koktajle, moim zdaniem króluje truskawkowy.
  W lokalu można zorganizować imprezę okolicznościową, taką jak komunia, kameralny ślub, spotkanie biznesowe. To miejsce jest też idealne na romantyczną randkę i babskie pogaduchy przy lodach.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Joanna . "spożywanie płynu" ciekawe określenie na picie herbatki ;) Recenzja świetna zachęca od odwiedzenia tego miejsca :)
Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet