Helios katowice

Based on 4 reviews

Zdecydowanie polecam - mamy do dyspozycji kilka sal, fotele są wygodne. Co bardzo ważne dla wielu pań - łazienka jest duża i przestrzenna. Ceny biletów w normie, ani nie wygórowane, ani szczególnie niskie. Ciekawym wydarzeniem w Heliosie jest festiwal filmowy ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Uniwersytecka 13
Katowice
0326030101

Reviews

 • Karolina "Karotka" Kapłanowska
  90
  6 years, 10 months ago

  Ostatnio byłam tam na „Kas Vegas w Bankoku” i muszę przyznać, że bawiłam się rewelacyjnie. Pewnie głównie przez film, gdyż powalał już od pierwszych minut projekcji. Jednak również muszę pochwalić obsługę- mimo tłumów (byłam na premierze) dzielnie dawali radę. Oczywiście nie było jak uniknąć kolejek do kas i snack barów, jednak pracownicy działali sprawnie i starali się jak mogli. Jakość projekcji ®również mnie nie zawiodła, dźwięk był czysty a jakość wizji również spełniała oczekiwania. Polecam zarówno kino, jak i film.

 • "Potwór z Bagien"
  95
  6 years, 11 months ago

  Zwykła sieciówka, moim zdaniem nie ma się czym zachwycać. Jeśli ma się ochotę iść na film to jest to chyba najdogodniejsze miejsce w centrum. Blisko, dobry dojazd, w repertuarze najpopularniejsze produkcje. Jednak to tyle, nie jest to z pewnością "miejsce z duszą" czy "klimatem". Ot tak po prostu kino.

 • Sylwia "winga"
  295
  7 years, 1 month ago

  Oczywiście również polecam i podpisuję się pod wcześniejszą recenzją. Naprawdę nie są wygórowane ceny, ciekawy wystrój i fajne ułożenie. Z każdej sali łatwo się wydostać i trzeba byłoby się postarać, żeby się zagubić. Jeśli się ma więcej pieniążków to szybko znajdzie się również wykwintna restauracja. Polecam.

 • Anna "Theo" Rzońca
  55
  7 years, 1 month ago

  Zdecydowanie polecam - mamy do dyspozycji kilka sal, fotele są wygodne. Co bardzo ważne dla wielu pań - łazienka jest duża i przestrzenna. Ceny biletów w normie, ani nie wygórowane, ani szczególnie niskie. Ciekawym wydarzeniem w Heliosie jest festiwal filmowy Enemef

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet