Giełda Stara Rzeźnia

Based on 3 reviews

Fantastyczne i poniekąd magiczne miejsce! W odpowiednie dni odbywają się tutaj: giełda antyków, pchli targ oraz antykwariat meblowy. Można tu znaleźć dosłownie wszystko! Doskonałe miejsce dla miłośników antyków. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na wyżej podanej stronie internetowej. Categories: Antiques  Stores 
ul. Garbary 101/111
61-757 Poznań
61 852 11 26
http://www.gielda.poznan.pl/

Reviews

 • Marta "Heaen" Ciesielska
  0
  6 years, 11 months ago

  Targi staroci to miejsca, gdzie doskonale odnajdą się ludzie lubiący szperać i tacy, którzy nie boją się targować. Ceny są bowiem często zawyżone, szczególnie „rarytasów”, czyli rzeczy bardzo starych, lub imitujących stare. Wtedy warto mieć ze sobą znajomego z wydziału historii sztuki, bądź Uniwersytetu Artystycznego, aby stwierdził autentyczność znaleziska.
  Wśród budynków Starej Rzeźni rozkładają się sprzedawcy z dosłownie wszystkim – od drobnizny, czyli zegarków, monet, spinek do włosów, kolczyków, po trochę większe cuda, jak maszyny do pisania, stare czajniki, zegary z kukułką, do dużego kalibru – koników na biegunach, komód, rowerów.
  Są też małe „szmateksty” i antykwariaty z książkami. Dodatkowo oczywiście obowiązkowe stoisko z niemieckimi słodyczami i środkami chemicznymi, bo nie od dziś wiadomo, że klient klientowi nierówny, więc ten sam produkt z Niemiec jest lepszy jakościowo niż ten wypuszczany na rynek polski.
  Osobiście uwielbiam. Nie polecam jednak osobom, które boją się grzebać wśród starych i brudnych rzeczy. Jest to zdecydowanie miejsce warte zobaczenia, szczególnie, że tego typu spędy powoli zanikają. Bo przecież współczesny świat jest tak kolorowy i różnorodny, że nie ma sensu cofać się do przeszłości. Tylko dlaczego w takim razie wszyscy ludzie na ulicy ubierają się tak samo?

 • Róża "indianarose" Klonowska
  0
  7 years, 5 months ago

  Raj dla koneserów wszystkich dziedzin. Od znaczków po rondelek do kuchni. Pchli targ odbywa się co 2 tygodnie w soboty, za to antykwariat z meblami czynny jest codziennie oprócz niedzieli. Najważniejsze w tym wszystkim jest fakt, że przy dobrym targowaniu możesz stać się posiadaczem wartościowego sprzętu za niską cenę , a niekiedy dostać do niego gratis.

 • Justyna "mika" Bielaszka
  25
  7 years, 5 months ago

  Fantastyczne i poniekąd magiczne miejsce! W odpowiednie dni odbywają się tutaj: giełda antyków, pchli targ oraz antykwariat meblowy. Można tu znaleźć dosłownie wszystko! Doskonałe miejsce dla miłośników antyków. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na wyżej podanej stronie internetowej.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet