Decathlon

Based on 3 reviews

Moim zdaniem to jeden z największych sklepów sportowych, który posiada wyczerpującą ofertę dla każdego, kto uwielbia ruch. Sklep jest wszechstronnie wyposażony i ciekawie urządzony -wybierając się np. na biwak , w tym sklepie nie dość, że znajdziemy wszystko do ''przetrwania'' ... Categories: Sports  Stores 
Francuska 2
55-040 Bielany Wrocławskie
71 719 63 00
www.decathlon.com.pl/

Reviews

 • Ewelina "greeneQ"
  325
  7 years, 2 months ago

  Decathlon należy do międzynarodowej sieci sklepów ze sprzętem sportowym. Zgadzam się z przedmówcami: oferta tego sklepu jest naprawde wyczerpująca, skłąda się na nią około 6 tysięcy modeli produktów. W sklepie, który czynny jest od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00 i w niedziele od 10.00 do 20.00 (całkiem długo, jak na sklep sportowy) możemy skorzystać z porad wykwalifikowanych sprzedawców. Moją szczególną uwagę zwróciły (oprócz sprzętów i ubrań sportowych) bardzo dobrej jakości, wytrzymałe buty w rozsądnej cenie. Znajomy kupił buty o wzmacnianej podeszwie ponad 2 lata temu i do teraz bardzo je zachwala. Ogólnie polecam!

 • A P
  335
  7 years, 2 months ago

  Choć osobiście nie jestem wielką fanką tego rodzaju obiektów handlowych, to zdarzało mi się jechać do Decathlonu po najdziwniejsze rzeczy i je znajdować. Na ogromny plus zasługuje ułożenie tematyczne asortymentu. Szkoda tylko, że jeśli chodzi o odzież sportową posiadają małą różnorodność rozmiarową – mam na myśli głównie braki w rozmiarach i małą ilość danego produktu w danym rozmiarze, przez co jeśli nie trafisz na „dostawę” możesz zapomnieć o poszukiwanej odzieży. Być może spowodowane jest to wielką popularnością sklepu, co oczywiście nie zmienia faktu, że działa to na jego niekorzyść.

 • "agatafiolek"
  390
  7 years, 2 months ago

  Moim zdaniem to jeden z największych sklepów sportowych, który posiada wyczerpującą ofertę dla każdego, kto uwielbia ruch. Sklep jest wszechstronnie wyposażony i ciekawie urządzony -wybierając się np. na biwak , w tym sklepie nie dość, że znajdziemy wszystko do ''przetrwania'' , to jeszcze znajdziemy profesjonalne ubrania od stóp do głów. Polecam dla tych co lubią znajdować wszystko w jednym miejscu i mieć święty spokój. Na dodatek możliwość przetestowania sprzętu na miejscu,który chce się kupić.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet