Decathlon

Based on 3 reviews

Moim zdaniem to jeden z największych sklepów sportowych, który posiada wyczerpującą ofertę dla każdego, kto uwielbia ruch. Sklep jest wszechstronnie wyposażony i ciekawie urządzony -wybierając się np. na biwak , w tym sklepie nie dość, że znajdziemy wszystko do ''przetrwania'' ... Categories: Sports  Stores 
Francuska 2
55-040 Bielany Wrocławskie
71 719 63 00
www.decathlon.com.pl/

Reviews

 • Ewelina "greeneQ"
  325
  4 years ago

  Decathlon należy do międzynarodowej sieci sklepów ze sprzętem sportowym. Zgadzam się z przedmówcami: oferta tego sklepu jest naprawde wyczerpująca, skłąda się na nią około 6 tysięcy modeli produktów. W sklepie, który czynny jest od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00 i w niedziele od 10.00 do 20.00 (całkiem długo, jak na sklep sportowy) możemy skorzystać z porad wykwalifikowanych sprzedawców. Moją szczególną uwagę zwróciły (oprócz sprzętów i ubrań sportowych) bardzo dobrej jakości, wytrzymałe buty w rozsądnej cenie. Znajomy kupił buty o wzmacnianej podeszwie ponad 2 lata temu i do teraz bardzo je zachwala. Ogólnie polecam!

 • A P
  335
  4 years ago

  Choć osobiście nie jestem wielką fanką tego rodzaju obiektów handlowych, to zdarzało mi się jechać do Decathlonu po najdziwniejsze rzeczy i je znajdować. Na ogromny plus zasługuje ułożenie tematyczne asortymentu. Szkoda tylko, że jeśli chodzi o odzież sportową posiadają małą różnorodność rozmiarową – mam na myśli głównie braki w rozmiarach i małą ilość danego produktu w danym rozmiarze, przez co jeśli nie trafisz na „dostawę” możesz zapomnieć o poszukiwanej odzieży. Być może spowodowane jest to wielką popularnością sklepu, co oczywiście nie zmienia faktu, że działa to na jego niekorzyść.

 • "agatafiolek"
  390
  4 years ago

  Moim zdaniem to jeden z największych sklepów sportowych, który posiada wyczerpującą ofertę dla każdego, kto uwielbia ruch. Sklep jest wszechstronnie wyposażony i ciekawie urządzony -wybierając się np. na biwak , w tym sklepie nie dość, że znajdziemy wszystko do ''przetrwania'' , to jeszcze znajdziemy profesjonalne ubrania od stóp do głów. Polecam dla tych co lubią znajdować wszystko w jednym miejscu i mieć święty spokój. Na dodatek możliwość przetestowania sprzętu na miejscu,który chce się kupić.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.