Cukiernia Kandulski

Based on 2 reviews

Tej cukierni nie muszę chyba nikomu przedstawiać, ponieważ jest to chyba najbardziej popularna marka i zarazem firma w Poznaniu. Swoją działalność prowadzi oczywiście na terenie całej Polski, a także i Niemiec. Co to są wyroby cukiernicze też każdy wie, więc ... Categories: Confectioners  Food 
Plac Cyryla Ratajskiego 1
Poznań
618553482

Reviews

 • Agnieszka
  5
  6 years, 10 months ago

  A mi się wydaje, że marka straciła z czasem. Kiedy byłam mała, cukiernie Kandulskiego były najlepsze w mieście, teraz nie odbiegają poziomem od innych. Jak dla mnie za słodkie, za ciężkie, za dużo lukru. Chociaż torcik firmowy niezmiennie dobry:) trzeba trafić na coś naprawdę pysznego.

 • Mateusz "Fiodor" Hoffmann
  20
  6 years, 11 months ago

  Tej cukierni nie muszę chyba nikomu przedstawiać, ponieważ jest to chyba najbardziej popularna marka i zarazem firma w Poznaniu. Swoją działalność prowadzi oczywiście na terenie całej Polski, a także i Niemiec. Co to są wyroby cukiernicze też każdy wie, więc nie muszę się nad tym rozwodzić – swoją drogą, pyszne ciastka z kremem tutaj mają. Nowością jest tort ze zdjęciem drukowanym na belgijskiej czekoladzie. Życzę słodkich chwil z wyrobami oferty cukierni Kandulski.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet