Cinema City - Wrocław Korona

Based on 3 reviews

Add photos
Środy z Orange
Dla wszystkich użytkowników sieci Orange środowe seanse są dwa razy tańsze - dwa bilety kosztują tyle co jeden normalny. Wystarczy wysłać SMS o treści FILM pod numer 241 i otrzymany kod pokazać na telefonie odbierając bilety.
7 years ago

Kino nie różni się niczym od innych kin z tej sieci. Standardowy wystrój, jak zwykle uśmiechnięta obsługa, popcorn i cola, aktualny repertuar.. Dla mnie plusem jest mniejsza liczba kinomaniaków niż w innych kinach umieszczonych bliżej centrum, gdyż nie lubię tłumów ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
Bolesława Krzywoustego 126
51-166 Wrocław
71 323 60 00

Reviews

 • Damian
  695
  7 years ago

  Wrocławskie Cinema City mieści się na końcu wrocławskiego świata, a tak przynajmniej może się wydawać. Usadowione jest bowiem w centrum handlowym Korona, do którego nigdy nie jest mi po drodze.
  Cinema City jest siecią multipleksów znajdujących się na terenie całej Polski. Tak naprawdę nie różni się zbytnio od konkurentów tj. Multikina, czy Heliosa. Oprócz małych wyjątków zobaczyć można głównie dzieła komercyjne. Oprócz tego szelest papierków, siorbanie napojów, no może w mniejszym stopniu niż w innych wrocławskich multipleksach, właśnie ze względu na lokalizację, gdzie raczej ludziom nie jest po drodze. Obsługa miła w młodym wieku.
  Cinema City polecam odwiedzać głównie w środy, kiedy to trwa promocja Środy z Orange - kupujemy dwa bilety w cenie jednego normalnego (10zł). Co więcej jest to opcja dla wszystkich bez względu na wiek. Nie dotyczy to filmów 3D. Jeżeli wybieram się na koniec wrocławskiego świata, to właśnie wyłącznie ze względu na tą promocję.
  Tylko nie bierzcie dziewczyny na randkę do Cinema City w środy, pomyśli ze skąpicie.

 • Martyna "mtyminska" Tymińska
  320
  7 years, 1 month ago

  Moim zdaniem fotele nie są zbyt wygodne, choć może spełniają funkcję terapeutyczną aprobowaną przez Ministerstwo Zdrowia- nie da się w nich zgarbić i skulić. Ponadto miałam wrażenie,że siedzę na wysokim tronie niczym księżna udzielna. Szybko zdejmują rezerwacje,więc lepiej się nie spóźniać.
  Poza tym-standart.

 • Kasia "Kakita" Ziętek
  425
  7 years, 1 month ago

  Kino nie różni się niczym od innych kin z tej sieci. Standardowy wystrój, jak zwykle uśmiechnięta obsługa, popcorn i cola, aktualny repertuar..
  Dla mnie plusem jest mniejsza liczba kinomaniaków niż w innych kinach umieszczonych bliżej centrum, gdyż nie lubię tłumów ;) i masowego szeleszczenia popcornem w czasie seansu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet