Bellissima Fitness & Wellness Club

Based on 2 reviews

Ciekawe miejsce z bardzo bogatą ofertą, oprócz różnorodnych zajęć z fitnessu, w obiekcie można skorzystać z siłowni, sauny,kosmetyczki, SPA czy masaży. W Bellisimie prowadzone są również zajęcia dla przyszłych mam. Na stronie możemy znaleźć wiele promocji, upustów oraz konkursów. Nie ... Categories: Beauticians  Beauty  Fitness and gyms  Massage  Saunas  SPA  Sports & Recreation  Tanning Salons 
Wawrzyniaka 2
Fitness&We Wrocław
71 339 79 90
http://www.bellissimaclub.pl/

Price range: 

Reviews

 • Natalia "Walters" Karpiel
  370
  7 years ago

  kilka razy zdarzyło mi się odwiedzić to miejsce. Nie żałuję wizyty. Zajęcia fitness są prowadzone przez doświadczonych pracowników. W takich miejscach najbardziej cenimy profesjonalizm. Siłownia jest wyposażona w nowy sprzęt, a w godzinach popołudniowych można bezpłatnie zaczerpnąć rady u instruktora. Trzeba powiedzieć jakie partie ciała mamy ochotę "wyrzeźbić", a on dobierze nam odpowiedni sprzęt i wytłumaczy jak się obsłużyć żeby nie zrobić sobie krzywdy;) Są tu specjalne zajęcia dla seniorów, a nawet przyszłych mam. Porównując cennik z innymi clubami we Wrocławiu Bellisima należy do tych tańszych, chociaż niewątpliwie oferta dorównuje reszcie:)

 • Ewelina "greeneQ"
  325
  7 years ago

  Ciekawe miejsce z bardzo bogatą ofertą, oprócz różnorodnych zajęć z fitnessu, w obiekcie można skorzystać z siłowni, sauny,kosmetyczki, SPA czy masaży. W Bellisimie prowadzone są również zajęcia dla przyszłych mam. Na stronie możemy znaleźć wiele promocji, upustów oraz konkursów. Nie sposób opisać wszystkich dostępnych ofert dla klientów, dlatego też zapraszam gorąco na stronę:)jeśli chodzi o ceny nie są one w tym momencie zbyt wygórowane np. karnet OPEN FITNESS kosztuje 149 zł. Polecam:)

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet